Jump to content

kappa


wadasfaf

Recommended Posts

1. Your Nickname: -HF-ALOJZ

2. Your Serial: C4541A7A40D9D671EEAE8529C1CC32F2

3. Admin's Nickname:kappa27

4. Server:TFF

5. Ban / Mute Period: without any duration

6. Ban / Mute Reason: bb qB0i.png

7. Explaination: idk what just happend. first time he tried to kick me without any reasson  1 month back and now he just  baned me :D:D

Edited by wadasfaf
Link to comment
Share on other sites

18.8.[GLOBAL] ALOJZ: KAPPA NO CO

18.8 [GLOBAL] ALOJZ: FURT MIKI BOT MOD ?

18.8[GLOBAL] ALOJZ: CC KAPPA UZ VIES KICKOVAT ?

6.8[GLOBAL] Guest1337: furt bot skureny hahaha

6.8[GLOBAL] BOTKAPPA: NUB        

and more shits maybe alex can find but i 4got save screen i got this in log 

you can provoke someone else  🙂 but not me you can go back to ffs 🙂 here u are not welcome if u are braindead 🙂  

 

ted něco po našem jazyku až se nebudeš chovat jak postižená píča tak mi dej  vědět do tý doby  se tam neukážeš a věř tomu že to zařídím 

 

Edited by kappa27
Link to comment
Share on other sites

jo a ještě jedna věc nevím kdo jsi a píšeš mi něco o dead sv co mě totáč nezajímá a nikdy mě zajímat nebude už takže tak takže bud jdi na ffs nebo si promysli jak se chováš jestli si myslíš že se z někým budu srát jseš na omylu obejdeš dostaneš znova takže si rozmysli co chceš . 

Link to comment
Share on other sites

Hej ty geno tupé, dobre si promyslí co tu píšeš áno  lebo jak si písal, nevieš s kým máš tu česť. S chladnou hlavou to na teba nikdy nefungovalo tak tu láskavo prestaň sekať zo seba machra. K trestu ten unban tam láskavo dáš  keďže ty si všetko berieš moc osobne a za všetko sa urážaš a ešte  jebneš perma ban?  Všetci vieme že to na permu nieje pac a pusu.

 

PS hezka IP adresa

Edited by wadasfaf
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, wadasfaf said:

Hej ty geno tupé, dobre si promyslí co tu píšeš áno  lebo jak si písal, nevieš s kým máš tu česť. S chladnou hlavou to na teba nikdy nefungovalo tak tu láskavo prestaň sekať zo seba machra. K trestu ten unban tam láskavo dáš  keďže ty si všetko berieš moc osobne a za všetko sa urážaš a ešte  jebneš perma ban?  Všetci vieme že to na permu nieje pac a pusu.

 

PS hezka IP adresa

ja tě mám v píči mě jde jen o klid na serveru takže jsi si to vybral sám unban nebude můžeš to zkusit za měsíc až se umoudříš do té doby nic  btw za geno z unbanem nepočítej ani za měsíc madarská píčo 

@Nao closed it pls thx 

Edited by kappa27
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.